• تهران ،پاسداران ، بالاتر ار همت ،بن بست اکرمی پلاک 12واحد 6
  • 021-22874432

ماساژور خانگی بدن مدل هفت دکمه Painfree بهترین ماساژور برقی

ماساژور خانگی بدن مدل هفت دکمه Painfree بهترین ماساژور برقی

مدل هفت دکمه برند Painfree با داشتن دو برنامه مجزا ماساژ از محبوب ترین و پر فروش ترین دستگاه *ماساژور خانگی بدن می باشد.
‏Painfree با طراحی و ترکیب دو برنامه ماساژ چرخشی و ویبراتوری در مدل هفت دکمه ماساژور بدن توانسته مخاطبان بیشتری به خود اختصاص دهد. تا قبل از این تمامی مدل های ماساژور خانگی بدن ، صرفا یک برنامه ماساژ چرخشی داشتند که مدل هفت دکمه با طراحی منحصر به فردش و اضافه کردن برنامه ماساژ ویبراتوری، نیاز افراد به صندلی های بزرگ و گران قیمت ماساژ به صفر نزدیک کرده است.
یکی دیگر از علت های پر رنگ برای انتخاب ماساژور بدن مدل هفت دکمه ، وجود ماساژ ویبراتوری قوی برای لاغری موضعی ناحیه شکم، پهلوها و دیگر نواحی بدن می باشد.با بهره گیری از ماساژ ویبراتوری در مدل هفت دکمه همراه با ترکیبی از ورزش های هوازی اعم از شنا و اسکات، به دلیل شکسته شدن سلول های چربی و جا به جایی آن ها روند لاغری راحت‌تر و در مدت زمان کمتری انجام خواهد شد.

 

امکان انتخاب سرعت ماساژ، امکان انتخاب برنامه ماساژ ،سیستم مادون قرمز و گرما تراپی و همچنین طراحی منحصر به فرد گوی های ماساژ به صورت ریز و درشت متناسب با آناتومی بدن همگی به کاهش التهاب ، درد و خستگی تمام عضلات ریز و درشت ناحیه درمان کمک خواهند کرد.
ماساژور خانگی بدن مدل هفت دکمه می‌تواند هدیه ای متفاوت برای عزیزترین هایتان باشد وقتی که به فکر حال خوب و بهبود کیفیت زندگی شان هستید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.