• تهران ،پاسداران ، بالاتر ار همت ،بن بست اکرمی پلاک 12واحد 6
  • 021-22874432

ماساژور بدن مدل ۷ دکمه

ماساژور بدن مدل ۷ دکمه

امروزه با توجه به حجم زیاد کار افراد  در بیرون از منزل و یا تغییر سبک نوع فعالیت ها و نشستن های طولانی مدت پشت میز کار و همینطور فعالیت های روزانه ای که در منزل برای گذر از زندگی انجام میشود، احساس خستگی ، کوفتگی و نیاز به ماساژ در افراد بیشتر احساس میشود، همیشه گرفتن ماساژ برای بدن مخصوصا نواحی که بیشترین فشار رو متحمل میشوند مثل کمر ، کتف ، گردن یکی از لذت بخش ترین حس های دنیا است.ولی متاسفانه این شرایط به دلیل در دسترس نبودن مراکز تخصصی ماساژ و همینطور هزینه های بالا تهیه صندلی های ماساژ ، همیشه فراهم نخواهد بود.
بهترین روش برای رفع این درد ، گرفتگی و خستگی‌ها، داشتن یک ماساژور خانگی پرتابل می باشد، ماساژور حرفه ای که با امکاناتی کاملا مشابه صندلی های ماساژ در منزل برای شما و عزیزانتان در دسترس باشد و به راحتی شما هم بتوانید بهترین حس دنیا را تجربه نمایید .
در زیر به صورت کامل به امکانات ماساژور بدن Painfree مدل ۷ دکمه اشاره خواهیم کرد.

ماساژ ویبراتوری(لرزشی):
ماساژور گردن مدل هفت دکمه با دارا بودن ماساژ ویبراتوری ، تخصصی ترین و حرفه ای ترین ماساژور خانگی پرتابل است که این طراحی منحصر به فرد آن ، سبب برتری ویژه ای نسبت به رقبا خود در زمینه ماساژ خانگی شده است.
ماساژ ویبراتوری در ماساژور گردن و کمر مدل ۷ دکمه ، سبب افزایش گردش خون در ناحیه ماساژ، کاهش درد ، التهاب و همینطور افزایش قدرت عضلانی خواهد شد از این رو این مدل برای رفع خستگی و گرفتگی های عضلانی بعد از ورزش و همینطور خستگی های روزانه افراد بسیار کاربردی و پر متقاضی خواهد بود.

ماساژ چرخشی(حرکتی)
این نوع ماساژ کاملا مشابه زمانی است که فردی حرفه ای با کف دست خود به صورت حرکت دایره ای ،تریگرپوینت ها ، نواحی درد ، خستگی و گرفتگی های عضلانی را ماساژ دهد، حس بسیار خوب همراه با ریلکس شدن و رهایی درد در این نوع ماساژ دریافت خواهید کرد.۰
۱۶ عدد گوی جهت ماساژ:
طراحی منحصر به فرد و اختصاصی ۱۶ عدد گوی های ماساژ در سایزهای کوچک و بزرگ سبب ماساژ عضلات درشت و ریز نواحی درد خواهد شد، این طراحی خاص مهندسین پزشکی در ماساژور Painfree مدل هفت دکمه ،کمک خواهد کرد که ماساژ تخصصی تری را تجربه نمایید، و به دنبال آن حس آرامش و افزایش سطح تولید اندورفین در بدن که در کاهش افسردگی موثر خواهد بود و به‌طور همزمان منجر به از بین رفتن درد و تسریع فرآیند ریکاوری بدن می شود. ترشح اندورفین به‌طور خاص برای افرادی می‌تواند مفید باشد که از مشکلات مزمن در ناحیه کمر یا شانه و گردن خود رنج می‌برند.
امکان تنظیم سرعت:
سه دکمه نمایشگر سرعت در دستگاه ماساژور خانگی کمر ، این امکان را به افراد می دهد که نواحی مختلف بدن با توجه به میزان درد ، گرفتگی و سلیقه ،بتوانند سرعت ماساژ را تنظیم نمایند.

تکنولوژی مادون قرمز:
وجود تکنولوژی مادون قرمز در ماساژور کمر هفت دکمه Painfree ، موجب نزدیک شدن به عملکرد دستگاه های ماساژ فیزیوتراپی شده است و در نتیجه نیاز افراد به مراجعه حضوری به این مراکز کمتر خواهد شد،نور مادون قرمز به صورت عمقی اثر کرده و موجب کاهش درد، التهاب و افزایش گردش خون خواهد شد.
استفاده از اشعه مادون قرمز روش خوبی در درمان بیماریهای مفصلی و ماهیچه ای خصوصا دردهای ناشی از اسپاسم عضلات است و به علت طول موج بلند، خاصیت تسکین درد و رفع سموم بدن را نیز داراست
در واقع تابش این اشعه موجب شل شدن عضلات، و به طبع آن راه مناسبی برای درمان اسپاسم و گرفتگی های عضلانی است.
امکان کارکرد با برق مستقیم:
یکی دیگر از مزیت های مهم دستگاه ماساژور گردن مدل هفت دکمه ، امکان کارکرد دستگاه با برق مستقیم است، با توجه به ماهیت دستگاه های ماساژور ،و نیاز دستگاه ماساژ به قدرت و انرژی بالا، لذا اگر دستگاه با باتری های لیتیومی کار کند، شدت ماساژ یکنواخت و ثابتی را در حین ماساژ و استفاده از دستگاه ماساژور نخواهید داشت ، مضاف بر اینکه طول عمر دستگاه زمانی که با برق مستقیم کار میکند طبیعتا طولانی تر خواهد بود و شما دیگر نگرانی از،بابت خراب شدن باتری نخواهید داشت.

کابل مخصوص استفاده در خودرو:
با وجود کابل مخصوص در پکیج دستگاه، به راحتی میتونید در سفرهای طولانی و ترافیک ها ماساژور بدن را همراه خود در ماشین شخصی تان داشته باشید. کابل مخصوص را از طریق فندکی ماشین متصل نمایید و سپس ماساژور شخصی تان را روشن نمایید و در کل طول سفر از ماساژ لذت ببرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.