• تهران ،پاسداران ، بالاتر ار همت ،بن بست اکرمی پلاک 12واحد 6
  • 021-22874432

ماساژور چشم Painfree مدل مرکوری

ماساژور چشم Painfree مدل مرکوری

قطعا برای شما هم به دفعات زیاد پیش آمده است کهبدون دلیل از ابتدا صبح که از خواب بلند میشوید، سردرد دارید ، و علت آن را هم نمیدانید.

بدخوابی؟
فشار عصبی؟
باد سرد کولر؟
آلودگی هوا ؟
نگاه کردن به مانیتور و موبایل؟
و یا شاید هم مجددا شروع سردرد های میگرنی و یا سینوزیت
این سردرد تا اندازه ای اذیت کننده میشود که دوست دارید آن روز را فقط در منزل استراحت کنید، چشم هایتان را ببندید ، تا احتمال زیاد شدن این درد ناخوانده را بیشتر از این نکنید.

 

همه ما این آگاهی را داریم که داروهای مسکن مصرفشان در طولانی مدت عوارض جدی برای دستگاه گوارش ما ایجاد خواهند کرد.
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و شناخت دقیق آناتومی چشم، و علت های به وجود آمدن درد در ناحیه چشم و سر، دستگاه ماساژور هوشمندانه چشم طراحی شده است به گونه ای که به راحتی می‌تواند تمام فشاره ، خستگی ،و از همه مهمتر سردرد را از این ارگان مهم و حساس کم کند و به جای آنها ، حس خوب آرامش و رهایی را انتقال دهد.
در این قسمت به مشخصات بهترین دستگاه ماساژور چشم می پردازیم و مشاهده میکنیم که به چه دلیل این روزها بسیار محبوب و مورد استقبال عموم قرار گرفته است .

SMART AIR BAGS
(کیسه های هوا هوشمند)

——————————-
با توجه به آناتومی چشم و ناحیه پیشانی ، تعدادی ایر بگ ، هوشمندانه دور تا دور محیط چشم پوشش می‌دهند، و با پر و خالی شدن آنها طبق برنامه، در کاهش درد و کم شدن فشار از ناحیه چشم و پیشانی موثر خواهند بود. این امکان
برای کسایی که مرتبا سردرد های میگرنی ،سینوزیت و عصبی دارند، بسیار بسیار آرامبخش بوده و به طرز شگفت انگیزی در کاهش فشار های عصبی در ناحیه چشم، شقیقه و پیشانی موثر خواهد بود.
و میتوان با استفاده روزانه و منظم از ماساژور چشم مدل مرکوری میزان قابل توجهی از چین و چروک­‌های اطراف چشم را کاهش داد.

VIBRATION MASSAGE
(ماساژ ویبراتوری یا لرزشی)

——————————-

برنامه ماساژ ویبراتوری دستگاه ماساژ چشم، با افزایش گردش خون در ناحیه چشم و پیشانی و در نتیجه خونرسانی و اکسیژن رسانی بهتر به چشم، خستگی و فشار را از چشم و نواحی اطراف آن برداشته و شما بعد از استفاده سبکی خاصی در این ناحیه حساس و پر فشار احساس خواهید کرد.این امکان برای عزیزانی که به دلیل نوع فعالیت شان مرتبا با گوشی موبایل و یا مانیتور در ارتباط هستند بسیار دلنشین و جذاب خواهد بود.
افزایش گردش خون در اطراف چشم باعث افزایش آبرسانی در این ناحیه می­‌گردد. همچنین ماساژور چشم مدل مرکوری باعث تقویت عضلات چشم می­‌شود که تضمین کننده سلامت بینایی در سنین بالاست.

HOT COMPRESS
(کمپرس گرم )

——————————-
وجود کمپرس گرم دستگاه ماساژور چشم به بهبود کیفیت خواب شبانه کمک بسیار کمک خواهد کرد.اگه فکر و خیالات اتفاقات روز ، در کیفیت خواب شب شما تاثیر گذار بوده حتما توصیه میکنم که از ماساژور چشم استفاده نمایید. در باز شدن عروق خونی چشم، افزایش خونرسانی و اکسیژن رسانی این ناحیه کمک زیادی خواهد کرد.
یکی از امکانات بسیار مهم در بهبود تاری دید و کاهش سردرد ها ، همین امکان دستگاه ماساژور چشم مدل مرکوری است.
کافیه قبل از خواب،
حالت دستگاه روی حالت حالت خواب (SLEEP MODE) تنظیم کنید، در اینصورت کیفیت خوابتان را چندین برابر خواهید کرد.

EASY BUTTON CONTROL
(کنترل آسان )

——————————-
حالا شما بهترین دستگاه ماساژور چشم را در دست دارید.با داشتن شش برنامه ماساژ مختلف(حالت اتوماتیک، حالت خواب، حالت کودک، حالت شادابی و سرزندگی، حالت روشن ، حالت زیبایی) متناسب با نیازتان، نوع درد و یا میزان خستگی، و یا هدف کاهش چین و چروک برنامه ماساژ دلخواه تان را انتخاب بفرمایید تا بیشترین لذت را از لحظات حال خود ببرید.

 

CHILD MODE

————————————–

ساعت های طولانی حضور در مدرسه و در نتیجه آن، چشم دوختن طولانی مدت به نقطه ای ثابت(تخته کلاس) و بعد از آن نگاه کردن در ساعت های طولانی به متن های ریز کتاب، موجب گشته این روزها به ورزش و ماساژ چشم کودکان هم اهمیت خاصی قائل شوند.
یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ماساژور چشم مدل مرکوری، برنامه ماساژ مخصوص کودکان است، این برنامه کاملا به صورت تخصصی برای این عزیزان و با توجه به آناتومی چشم آنان و میزان فشار لازم متناسب با چشم کودکان طراحی شده است و به این دلیل ، این دستگاه در مقایسه با دستگاه های مشابه اش بسیار متفاوت طراحی شده است.
موزیک مخصوص کودک حین ماساژ، کمپرس گرم، ماساژ ویبراتوری تنظیم شده متناسب با چشم کودکان و در نهایت کیسه هوا تنظیم شده متناسب با چشم کودک
از برنامه ماساژ تخصصی کودکان محسوب می شود.
فقط،کافیه دستگاه رو روشن کنید و اینبار روی حالت کودک قرار دهید تا فرزندتان هم از آن لذت ببرد.

BLUETOOTH MUSIC
(موزیک بلوتوث)

———————

بسیار راحتر از آنچه که تصور می‌کنید حین استفاده از دستگاه ماساژور چشم مدل مرکوری میتوانید موزیک دلخواهتان را با بلوتوث متصل کنید،دستگاه را روشن نمایید.

بلافاصله و به طور اتوماتیک بلوتوث دستگاه نیز روشن خواهد شد سپس از تنظیمات بلوتوث گوشی موبایل ، دستگاه ماساژور را انتخاب کرده در این صورت شما میتوانید موزیک دلخواهتان را با موبایل پلی کنید
و فقط برای چند دقیقه فارغ از اتفاقات و ناپایداری های عالم هستی،به آنچه که دوست دارید برایتان رقم بخورد فکر کنید.
خالق لحظات خوب و تجربه حس ناب آرامش برای خودمان و عزیزانمان باشیم

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.