• تهران ،پاسداران ، بالاتر ار همت ،بن بست اکرمی پلاک 12واحد 6
  • 021-22874432

ماساژور زانو Pain Free مدل مایا

ماساژور زانو Pain Free مدل مایا

همیشه داشتن زانو درد زیاد ، به دلیل مشکلات مفاصل و آرتروز ، همینطور شیوه زندگی غلط ،کشیدگی و پیچ خوردگی زانو از دغدغه های زیاد ما بوده است، رفت و آمد روزانه به مراکز فیزیوتراپی در ترافیک ها، سرما هوا و گرما تابستون ، انرژی و زمان زیادی از ما گرفته که در نهایت به دلیل فرسایشی شدن این رفت و آمد،منجر به متوقف کردن خودسرانه درمان فیزیوتراپی
شده است.
امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی و شناخت دقیق آناتومی زانو ، ماساژور زانو pain free به گونه ای طراحی شده است که تمام ابعاد ضعف ها و نواحی فشار مفصل زانو را بررسی کرده و با توجه به آن طراحی منحصر به فردی برای این مفصل و عضلات اطراف آن داشته است.
ترکیب چندین تکنولوژی هوشمند برای کاهش درد و فشار مفصل زانو،مهمترین رکن انتخاب ماساژور خانگی زانو pain free می باشد.
در زیر به امکانات منحصر به فرد این ماساژور زانو میپردازیم:
لیزر
——————————————
 
تکنولوژی لیزر ، منحصرترین ویژگی ماساژور خانگی زانو pain free که باعث تمایز زیادی با دستگاه های مشابه خودش خواهد شد، لیزر باعث بهبود گردش خون، سالم شدن سلول ها، آزاد شدن آندورفین که با درد مبارزه می ‌کند، کاهش التهاب و افزایش تولید بافت های جدید و سالم می شود.
انرژی نوری از طریق پوست به بافت‌های تحت درمان منتقل شده، و در آن‌جا جذب می شود. انرژی نوری کمک می کند تا التهاب کاهش یافته و بازسازی بافت آسیب دیده بهبود یابد.
لذت درمان را دو چندان کنید زمانی که ماساژور حرفه ای که در خانه دارید ، امکان داشتن لیزر را هم برایتان فراهم کرده است .
اشعه مادون قرمز
——————————————
استفاده از تابش مادون قرمز در فیزیوتراپی روشی طبیعی و بدون درد است و می تواند فواید بی شماری برای سلامتی داشته باشد، بدون اینکه آسیبی به پوست وارد کند. تابش مادون قرمز (IR) یا تابش حرارتی، نواری از انرژی در طیف کامل الکترومغناطیسی است.
گرمای مادون قرمز (IR) شبیه سازی گرمای آفتاب است که اشعه مضر یو وی را همراه ندارد. گرمای مادون قرمز امواج نور (اشعه IR) را به بدن شما منتقل می کند و تا انتهای استخوان ها نفوذ می کند.
تابش مادون قرمز، به سلول ها جهت بازسازی سریع کمک شایانی می نماید. نور مادون قرمز موجب افزایش میزان گردش خون شده و از این طریق باعث افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها می شود. افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها، به نوبه خود موجب بازسازی بافت در لایه های عمیق و در کاهش درد و التهاب بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
یکی دیگر از ویژگی های ماساژور زانو pain free وجود اشعه مادون قرمز است که این دستگاه تخصصی را به ماساژورهای فیزیوتراپی بسیار بسیار نزدیکتر خواهد کرد.
ایر بگ
—————————————-
کیسه های هوا ، که هوشمندانه دور تا دور مفصل زانو را پوشش می‌دهند و طبق برنامه هوشمندی که برایشان تعریف شده است ، کمک خواهند کرد که فشار و خستگی که روی مفصل زانو و عضلاتش به دلیل ایستادن زیاد سر پا ،بلند کردن اجسام سنگین و ورزش و فعالیت زیاد ، به وجود آمده رها شود و زانو بعد از ماساژ و استفاده از ایر بگ احساس سبکی و رهایی خواهد داشت.
حتما توصیه میکنیم از این ویژگی و طراحی جذاب بهترین ماساژور زانو pain free نیز استفاده بفرمایید تا لذت ماساژ چندین برابر شود.
ماساژ ویبراتوری
————————————–
در واقع اصلی ترین برنامه ماساژ، ماساژور زانو pain free ،ماساژ ویبراتوری یا همان لرزشی است که مشابه ویژگی های قبلی ، موجب افزایش گردش خون در ناحیه مد نظر، و در نتیجه کاهش درد و التهاب در ناحیه مد نظر گردد.
کمپرس گرم
————————————
حتما شنیدید که بسیاری از پزشکان در آسیب های هنگام ورزش، به دلیل کشیدگی و فشار یکباره به مفصل زانو، و همینطور دردهای ناشی از زانو زدن طولانی مدت به دلیل نوع فعالیت کاری و پوشیدن کفش پاشنه بلند، به مراجعه کنندگان در هنگام به وجود آمدن درد ، تاکید میکنن که ناحیه درد را گرم نگه دارند.
یکی دیگر از اصلی ترین ویژگی های ماساژور زانو در خانه pain free ، وجود کمپرس گرم است که به راحتی میتونید ساعت ها و حتی در خواب هم از این ویژگی خوب و حس بی نظیر، نهایت لذت و استفاده را ببرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.